Movies
Ratings
324
Taken 3Rated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0