Movies
Ratings
771
Marriage StoryRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Last ChildRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
On Chesil BeachRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Claire's CameraRated ★ 2.0
DangalRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5