Movies
Ratings
85
21Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
JumperRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5