Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5