Titles you rated
Teenage ParentsRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
Love and AmbitionRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 3.0