Movies
Ratings
16
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5