Series
Ratings
29
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0- BernardRated ★ 5.0