Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5