Titles you rated
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0