Movies
Ratings
422
I, RobotRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Swing VoteRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Asterix: The Mansions of the GodsRated ★ 4.0
Undercover BrotherRated ★ 3.5