Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Shomin SampleRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- The iDOLM@STERRated ★ 4.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 1.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 1.5
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 5.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 5.0