Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
IrreversibleRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0