Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0