Series
Ratings
65
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 3.5
Sword of the Demon Hunter: Kijin GentoushouRated ★ 2.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
AsuraRated ★ 2.5