Titles you rated
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
MenRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5