Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0