Titles you rated
PastaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0