Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0