Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
One Fine MorningRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
La StradaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0