Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0- IslandRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 1.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Wild RomanceRated ★ 2.0
City HallRated ★ 4.5
BigRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0