Series
Ratings
131- Little WomenRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 2.0
Cutie PieRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 2.0
Can We Love?Rated ★ 2.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 2.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 2.5
Hello! My LadyRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 2.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0