Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
A Distant PlaceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
The LieRated ★ 2.0- Welcome to my homeRated ★ 3.5
Girls on topRated ★ 4.0