Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Resurrecting the ChampRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
MindhuntersRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5