Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
SaltRated ★ 5.0