Movies
Ratings
945
PersepolisRated ★ 4.0
Key of LifeRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.5