Series
Ratings
205
AemaRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 1.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5