Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0