Movies
Ratings
89
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
The Prince of Tennis: Two Samurais, The First GameRated ★ 2.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5