Series
Ratings
38- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0