Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 1.5
EpitaphRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 2.5
ChloeRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 1.5
The MechanicRated ★ 2.0
OnceRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
PainedRated ★ 2.5
The WarriorRated ★ 3.0