Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0