Titles you rated
For SamaRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5