Titles you rated
BallerinaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Next Door NeighborRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 3.5- El caso Figo: El fichaje del sigloRated ★ 3.5
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.5
Mad MaxRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0