Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5