Series
Ratings
46
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 2.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 1.5
HeartstringsRated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 1.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 1.5
IRISRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 0.5