Movies
Ratings
812- The UglyRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Dorian GrayRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
InsaneRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
The WitnessRated ★ 1.5
The NunRated ★ 1.0