Titles you rated
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
After.LifeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 1.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
RangoRated ★ 2.5
You Are My PetRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5