Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5