Series
Ratings
112
Stranger ThingsRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 5.0
Strike BackRated ★ 3.5
Strike BackRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0