Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 1.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0