Movies
Ratings
151
Into the WildRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 2.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Things to ComeRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 5.0