Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
BigRated ★ 1.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 1.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5