Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5