Movies
Ratings
675
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0