Titles you rated
 You and Everything ElseRated ★ 4.0 You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
 The BequeathedRated ★ 3.0 The BequeathedRated ★ 3.0
 Queen MantisRated ★ 3.0 Queen MantisRated ★ 3.0
 The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0 The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
 Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0 Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
 The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0 The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
 Kaiju No. 8Rated ★ 3.5 Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
 Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0 Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
 The Apothecary DiariesRated ★ 4.5 The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
 The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5 The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
 Dune: ProphecyRated ★ 4.5 Dune: ProphecyRated ★ 4.5
 House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0 House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
 Hell's ParadiseRated ★ 4.0 Hell's ParadiseRated ★ 4.0
 Mozart in the JungleRated ★ 3.5 Mozart in the JungleRated ★ 3.5
- Mozart in the JungleRated ★ 3.5
 Hur JunRated ★ 4.0 Hur JunRated ★ 4.0
 JumongRated ★ 4.5 JumongRated ★ 4.5
 Rustic PeriodRated ★ 4.5 Rustic PeriodRated ★ 4.5