Titles you rated
 After My DeathRated ★ 4.0 After My DeathRated ★ 4.0
 On Your Wedding DayRated ★ 3.5 On Your Wedding DayRated ★ 3.5
 The WitnessRated ★ 2.5 The WitnessRated ★ 2.5
 ShopliftersRated ★ 4.0 ShopliftersRated ★ 4.0
 Love ActuallyRated ★ 4.5 Love ActuallyRated ★ 4.5
 Take This WaltzRated ★ 4.0 Take This WaltzRated ★ 4.0
 The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5 The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
 The Piano TeacherRated ★ 4.0 The Piano TeacherRated ★ 4.0
 AvatarRated ★ 4.0 AvatarRated ★ 4.0
 Ocean's EightRated ★ 3.0 Ocean's EightRated ★ 3.0
 HereditaryRated ★ 3.0 HereditaryRated ★ 3.0
 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 BurningRated ★ 4.5 BurningRated ★ 4.5
 Call Me by Your NameRated ★ 3.5 Call Me by Your NameRated ★ 3.5
 Million Dollar BabyRated ★ 4.5 Million Dollar BabyRated ★ 4.5
 The World of UsRated ★ 4.0 The World of UsRated ★ 4.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
 A Monster CallsRated ★ 4.0 A Monster CallsRated ★ 4.0
 Gone GirlRated ★ 5.0 Gone GirlRated ★ 5.0