Series
Ratings
12- DamoRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0