Titles you rated
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5