Series
Ratings
16
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5