Movies
Ratings
15
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
VioletteRated ★ 4.5
Soldat blancRated ★ 3.5
American RomanceRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 5.0
City of the Living DeadRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
TangerinesRated ★ 5.0
MelodyRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Fidelio, Alice's OdysseyRated ★ 5.0